BE ELITE Clinic

Kosmetika COLBERT MD

Kosmetika Hollywoodských hvězd

Colbert MD

KOSMETIKA COLBERT MD

Na základě mnohaletého výzkumu a vývoje léčebného postupu Colbert MD Triad Facial prezentuje Dr. David Colbert svoji přelomovou produktovou řadu pro obnovení pleti.

Jedinečné ošetření Dr. Colberta nazvané Triad Facial je jedním z nejefektivnějších způsobů péče o pleť, při němž se pleť obnovuje, o čemž svědčí i množství náročných klientů a uznávaných celebrit, které jsou věrné jeho produktům. Ošetření Triad Facial bylo prezentováno v mezinárodních médiích jako Voque, Elle, Self, Allure a New York Times Science.

Replikováním léčebných postupů Triad Facial vyvinul Dr. Colbert vyživující a obnovující řadu Colbert MD. Využívaje patentovanou technologii QuSomeTMna udržování aktivity a síly účinných složek, systém Colbert MD vyživuje právě části kůže, kde se uskutečňuje buněčná obnova.

TECHNOLOGIE NAŠICH PRODUKTŮ

Jelikož naše produkty mají podobnou strukturu jako buněčné membrány a liposomy, aktivní složky obsažené v technologii QuSomes® mají stejný účinek, avšak pronikají hlouběji do pokožky. Aktivní anti-ageing složky jsou obaleny vysoce účinnými mikro-kapslemi a jsou chráněny před vlivem vzduchu.

Odkazy:

GLOSSIP GIRL: HOLLYWOOD'S FAVOURITE SKIN DOCTOR
The Runway Facial™ by Dr. David Colbert
New York Dermatology Group

Colbert MD

EXKLUZIVNÍ
OŠETŘENÍ UNIKÁTNÍ KOSMETIKOU COLBERT MD
V ČESKÉ REPUBLICE POUZE U NÁS:

COLBERT MD THERAPY
Jedná se o komplexní ošetření pleti, které se skládá ze čtyř kroků  a spočívá v zapracování kosmetiky Colbert MD za pomocí radiofrekvence a ultrazvuku k dosažení zářivé a vypnuté pleti.

MEZOTERAPIE S COLBERT MD
Jedná se o hloubkovou stimulaci pleti. Díky mikrojehličkovému peru Derma Pen se kosmetika Colbert MD dostane do nejhlubších vrstev pokožky a aktivuje tvorbu kolagenu. Pleť je tak mladistvá, zářivá a hydratovaná.

TRIAD FACIAL
Jedná se o jeden z nejefektivnějších produktů v péči o pleť. Je to ošetření ve třech krocích, při němž se produkt zapracuje pomocí masáže do pokožky, čímž nastartuje obnovu pleti 
a zjemní strukturu pokožky.

zpět