BE ELITE Clinic

NÁŠ TÝM

MUDr. MONIKA KAVKOVÁ

Je mezinárodně uznávaným certifikovaným odborníkem na estetickou, anti-agingovou a regenerativní medicínu, kosmetologii a dermatochirurgii. Je autorkou unikátních kombinovaných liftingových metod a postupů a kromě trenérských a školitelských oprávnění pro aplikaci injekčních implantátů, botulotoxinu, nití a mezonití, plazmaliftingu, fatgraftingu, liposukcí a dalších je v ČR  jedinou držitelkou prestižní mezinárodní trenérské certifikace APTOS - pro liftingové nitě a aplikační metody.

Je pravidelnou přednášející na mezinárodních i tuzemských kongresech a seminářích, je autorem a spoluautorem článků a přednášek.

MUDr. MILAN JUNÁŠEK

MUDr. Milan Junášek je držitelem mnoha certifikátů pro aplikaci výplňových materiálů, botulotoxinu, ošetření pomocí laserů, mezoniťí a lifitujících niťí, mezoterapii apod. Zároveň je držitel Diplomu celoživotního vzdělávání a pravidelně se účastní lékařských konferencích EADV , AAD (2016).

Specializuje se především na aplikaci dermálních výplní s kyselinou hyaluronovou a kalciumhydroxyapatitem, mezoterapii s plazmou, kyselinu hyaluronovou a na vitamínové koktejly. Je odborníkem na ošetření vrásek botulotoxinem, aplikaci mezoniťí, liftujících niťí a konturaci obličeje, krku a podbradku. Provádí ošetření pleti pomocí chemických peelingů, ošetření CO2 laserem, ošetření frakčním CO2 laserem a cevním laserem. Pomůže Vám odstranit žilky + metličkové varixy laserem. Věnuje se také korekci jizev, strií a pigmentů (melasma), mikrojehličkování (dermaroller) a dalším esteticko korektivním zákrokům.

MUDr. JÚLIUS URBAN

MUDr. Július Urban vystudoval Lékařskou fakultu J. Jessénia v Martine. Po ukončení studií pracoval jako vojenský lékař, od roku 2000 ve Vojenské nemocnici Bratislava zastával funkci zástupce primáře na dermatovenerologickém oddělení. Zúčastnil se zahraničních misí a operací v bývalé Jugoslávii, Etiopii a v Afganistánu. V rámci profesní orientace absolvoval v roce 2002 atestaci z dermatovenerologie, v roce 1998 atestaci I. stupně ze všeobecného lékařství, v roce 2007 atestaci II. stupně ze všeobecného lékařství (euroatestace) a v roce 2002 získal certifikát z tropické medicíny.

V roce 2006 založil a doteď vede soukromou praxi estetické a korektivní dermatologie v medicínském centru Niobé v Malackách. V odboru se vzdělává na seminářích, workshopech, konferencích, kongresích a stážích v SR a zahraničí. Specializuje se na estetickou a dermakorektivní medicínu a anti-aging.

MUDr. Michaela Večeřová

vystudovala Lékařskou fakultu UK všeobecné lékařství. V rámci profesní orientace absolvovala v roce 2000 atestaci z z chirurgie I. stupně a v roce 2005 atestace z plastické chirurgie. Po ukončení studií pracovala na odd. chirurgie v MěN Neratovice, následně na Klinice poláleninové medicíny FNKV a od roku 2001- dosud na Klinice plastické chirurgie FNKV.

V rámci oboru plastické chirurgie se zabývá především dětskou plastickou chirurgií a problematikou rozštěpových vad obličeje. Dále je součástí teamu pro rekonstrukci prsu po nádorových nebo prognosticky nepříznivých onemocněních prsů.

Bc. ROMANA BALUŠKOVÁ

Manažer Be Elite Clinic

KRISTINA JANKŮ, DiS

Vrchní sestra

MONIKA KOŽUŠNÍČKOVÁ

Kosmetické služby, řasy

ELIŠKA ŠTEFANOVÁ

Recepční

 

Wise solutions, s.r.o.
+ 421 917 88 77 89
Marketing & Public Relations