DENÍK MONIKY KAVKOVÉ

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | 17.2.2019

 

Niťový lifting, moje srdcová záležitost ....

Když jsem před asi 12 lety začínala s niťovým liftingem, byla jsem mezi prvními v Evropě, koho tato anti-aging metoda oslovila. Léta denodenní praxe vychytala chyby a výhody, pozitiva i negativa, úskalí a limity.

Dnes už to „mám v ruce i v oku„ , stala jsem se mezinárodní trenérkou niťových liftingů Aptos a učím lékaře nejen u nás, ale i po světě - mým nejbližším cílem je Indonésie. Byla jsem totiž požádána, abych naučila tyto metody kolegy ze tří největších klinik estetické medicíny v Indonésii a zároveň přednesla své zkušenosti s nitěmi Aptos na celosvětovém kongresu v Jakartě.


Vytvořila jsem řadu vlastních autorských technik, o kterých na kongresech přednáším a zpětnou vazbou od zahraničních kolegů se dozvídám, že mnohé z nich se staly jakousi bází pro jejich každodenní rutinní zákroky. Je to pro mě obrovská čest, ale také zodpovědnost, zároveň však i vášeň.

Dnes estetická medicína používá celou řadu ošetření - injekční, přístrojové, biostimulační atd., niťový lifting je již nyní jejich nedílnou součástí.
Dokáže ale něco, co ostatní ošetření neumí: umí „ přesunout padající tkáně“,  při správné technice dokáže i vytvořit objem - např na lícní kosti nebo při dnes tolik oblíbené konturaci dolní čelisti.
Slouží jako ošetření pro celoobličejový lifting nebo jako dílčí ošetření - lifting obočí, lifting líček, konturace a stáhnutí podbradku, definice dolní čelisti, či doplněk komplexního antiaging zákroku s výplňovými materiály.

Nejžhavější novinkou jsou nitě obohacené o kyselinu hyaluronovou. Jako jediná v České republice jsem měla možnost s nimi rok pracovat, testovat jejich výhody, poté o tomto roce zkušeností na mezinárodním kongresu IMCAS 2019 v Paříži přednášet.

Blíže vás o těchto nových nitích budu průběžně informovat, musím ale již teď říct, že efekt niťového liftingu se jakoby zdvojnásobil - nitě nejen zvedají, zároveň ale slouží jako rejuvenace a hydratace. I proces hojení se zkracuje.
 
Často se ptáte, jak takové ošetření probíhá a co má člověk očekávat.
Prvotní a velmi důležitá je konzultace, po ní se přechází k samotnému zákroku, který netrvá déle než20 minut.
Ošetřovaná místa se znecitliví, proto je zákrok zcela bezbolestný. Rekonvalescence může být 2-3 dny, avšak fungovat můžete ihned po ošetření. Sem tam se u někoho objeví modřinky, není to však pravidlem.
 
Pokud by vás zajímalo více, neváhejte zavolat na naši bezplatnou linku, děvčata vám rádi a ochotně vysvětlí všechny detaily.
 
Mějte hezký zbytek neděle
Vaše doktorka Kavková

Více...

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | 17.1.2019

Všechno nejlepší do nového roku dámy!
Můj první deník tohoto roku bude patřit právě vám a tématu
čím dál víc diskutovanému:  
 
Estetická gynekologie - ptáte se mě, mluvíte se mnou o všem, co vás na tomto tématu zajímá - jak to funguje? Potřebuji to? Bolí to? Pro koho je vhodné?
Je to tak. Jak stárne naše pleť zraje i naše tělo. Život každé z nás píše jiný příběh a tak i naše tělo je "opotřebované" různě a jiným způsobem.
Omlazení, rejuvenace intimních partií už dávno není tabu. Na mezinárodním poli jde o standardní zákroky jak jsme zvyklí u obličeje, krku, dekoltu či rukou. Proto se není třeba ostýchat. Mnohé z vás jsou překvapené mou spontánní reakcí na vaše nesmělé otázky. Chápu to, je to téma osobní, intimní. Ostychu ale není třeba! Vždyť jde o nás, o naše krásné, vábivé ženské tělo.
 
Tato ošetření již u nás využila nejedna z vás. Lepší kvalita sexuálního života, vyšší sebevědomí, zlepšení prvních projevů inkontinence a celková spokojenost mluví za všechno. Proto vás "ostatní" chci motivovat. Pokud si myslíte, že jsou věci, se kterými se už nedá nic dělat, ujišťuji vás, že tomu tak není.
 
Abych vám přiblížila, o čem mluvím, klinika BE ELITE CLINIC disponuje specializovaným INTIM LASEREM, který rejuvenizuje nejen tkáně povrchové, ale i vnitřní, kromě estetického má využití také lékařské, protože dokáže napomoci léčbě inkontinence. 
Specializujeme se také na hydrataci, omlazení  a zpevnění intimních partií pomocí kyseliny hyaluronové. Portfolio je opravdu moderní a široké.
 
 
Proto milé dámy, budu se na vás těšit ...
Vaše doktorka Monika Kavková

Více...

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | 18.12.2018

MÁMA NEBO SÉGRA
 
Ani jsem nečekala, že výsledky proměn našich vítězek letní soutěže MÁMA NEBO SÉGRA budou mít takový ohlas.
Byl to pro náš pilotní projekt, ve kterém jsme chtěli navrátit "mládí a krásu" těm, které si to zaslouží nejvíc - maminkám. 
 
Každá z výherkyň přišla plná očekávání a zvědavosti, o to větší byla moje odpovědnost splnit jejich přání a hlavně navrátit jim to, co během těch let péče o někoho jiného ztratili či zapomněli. Chtěli jsme, aby si užily to, co ony dávají jiným. Pečovali jsme o ně a hýčkali je. Navázali jsme nová přátelství, vztahy, poslouchali životní příběhy.  
O naše výherkyně jsme se postarali do poslední tečky. 
Od invazivních zákroků jako niťový lifting, lokální liposukce, modelace obličeje výplňovými materiály až po závěrečný styling.
 
První z dam jste již měli šanci vidět tento týden, další vám představíme za pár dní. Je krásné vidět tu cestu od prvotního seznámení až po moment, 
kdy jsme si s těmi "novými, sebevědomými a šťastnými dámami" ťukli šampaňským ve finální večer.
 
Určitě nám napište ať už na Facebooku či Instagramu, kde najdete i videa, jaké z toho máte pocity vy ....
Jsem zvědavá,
Vaše doktorka Monika Kavková

Více...

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | 6.12.2018

Milí moji,
Připravili jsme si pro vás malý Mikulášský dárek.


Od dnešního dne se s Vámi budu na tomto místě osobně setkávat. Chci vám toho tolik říct…
Ne vždy mám totiž možnost mluvit s vámi o všem a tak cítím potřebu zaplnit "to" nevyřčené.

Budu tu vést takový pomyslný DENÍK a psát o tom, co vás zajímá, co je momentálně nejaktuálnější, různé tipy a triky z oblasti krásy. A možná vás budu i tak trošku motivovat k větší sebedůvěře a tomu, mít sám sebe rád, protože duševní pohoda a rovnováha ovlivňuje vše kolem nás.Naše zdraví, krásu, vztahy, náladu a celodenní smýšlení, to , co vyzařujeme a jak působíme na okolí…..

Věřím, že se Vám to bude líbit, už teď se na tuto novou etapu těším.
Zdravím Vás,
Vaše Monika Kavková 

Více...

3. výherkyně Velké letní soutěže - Angelika Šunderjuková

Představujeme Vám třetí a poslední výherkyni naší Velké letní soutěže s Be Elite Clinic - MUDr. Monika Kavková - Angeliku Šunderjukovou! 

Už brzy se můžete těšit na sledování proměn všech tří šťastných výherkyň. Sledujte nás!

Více...

2. výherkyně Velké letní soutěže - Petra Šebková

Představujeme Vám druhou výherkyni Velké letní soutěze - Petru Šebkovou! Paní Šebková má za sebou konzultaci a naplánovaný postup ošetření. Sledujte její proměnu v Be Elite Clinic - MUDr. Monika Kavková pod kouzelnýma rukama MUDr. Monika Kavková!

Více...

1. výherkyně Velké letní soutěže - Zuzana Bunešová

Je naší milou povinností představit Vám první výherkyni Velké letní soutěže - Zuzanu Bunešovou!?
Sledujte krok po kroku její proměnu, kterou Vám budeme postupně ukazovat...

Více...

REVOLUČNÍ ENZYMOVÁ TERAPIE, PRVNÍ A JEDINÁ SVÉHO DRUHU NA SVĚTĚ - NYNÍ V BE ELITE CLINIC!

Chcete se zbavit přebytečného tuku, který neodstraníte ani cvičením ? Vadí Vám podbradek ?
Potřebujete pomoci redukovat celulitidu? Toužíte po zpevnění povolené kůže například pod očima, na krku, na pažích, nad koleny či kdekoli jinde? Trápí vás jizvy a hyperpigmentace ? 
Tyto a mnoho dalších problémů řeší REVOLUČNÍ ENZYMOVÁ TERAPIE, PRVNÍ A JEDINÁ SVÉHO DRUHU NA SVĚTĚ! 
?Objednejte se na recepci Be Elite Clinic!?

 

 

Více...

Výherkyně soutěže o velkou letní proměnu za 100.000Kč!

TAK JE TO KONEČNĚ TADY!!!
MÁME VÍTĚZE SOUTĚŽE!!!?
Moc Vám všem děkujeme za obrovskou účast v naší velké letní soutěži. Poslali jste nám spoustu krásných fotek a příběhů, prostřednictvím kterých jste Vašim nejbližším vyznávali lásku. Pečlivě jsme všechny pročítali, smáli se i dojímali a poté jsme s Filipem Vaňkem vybrali tyto tři výherkyně: PETRA ŠEBKOVÁ, ANGELIKA ŠUNDERJUKOVÁ A ZUZANA BUNEŠOVÁ! 
Gratulujeme, kontaktujte nás na recepci.
Všem ostatním děkujeme a máme pro Vás dárek formou ošetření pleti ( více info na recepci ).
Sledujte již brzy proměny našich krásných výherkyň!
 

Více...

Be Elite Clinic spolu s ambasadory Veronikou Freimanovou a Filipem Vaňkem vyhlašují velkou soutěž o proměnu za 100.000Kč!

Vyhrajte mamince, babičče či kamarádce zpět mládí ve velké soutěži o celkové omlazení v hodnotě 100 000 Kč! Výherkyně omládne minimálně o 10 let díky liftingu obličeje nitěmi @aptos, remodelingu kyselinou hyaluronovou Stylage, eliminací vrásek botulotoxinem Dysport a kosmetikou hvězd @colbert_md_central_europe. Dokonalou proměnu podtrhne permanentní make-up, 3 D prodloužení řas, péče kadeřníků salonu SPELL a vše dovrší styling HVĚZDNÉHO STYLISTY FILIPA VAŇKA!

Pravidla soutěže:

1.Sdílejte fotku se svou maminkou / babičkou, kamarádkou.../ na svém profilu a napište, v čem je vyjímečná a přidejte hashtag #mamanebosegra

2. Označte kamarádku, kterou by tato soutěž mohla zajímat 

3. Sledujte Instagram @beeliteclinic a Facebook Be Elite Clinic - MUDr. Monika Kavková

3 výherce soutěže vybereme společně s ambasadory soutěže 31.7.2018.

Ambasadoři soutěže

Veronika Freimanová

Herečka Veronika Freimanová je diváky vnímána jako symbol ženství, krásy a půvabu.

“Žena to nikdy nesmí vzdát”, říká herečka “měla by o sebe pečovat a mít se ráda.”

Sama volí cestu přírodní a přirozené krásy bez vnějších zásahů. 

“Vím ale, že přirozenou krásu lze udržovat a pečovat o ni i s vnější pomocí”, říká Veronika “a když to někomu udělá dobře a zvedne sebevědomí, tak proč ne!”

Důvodem, proč se stala ambasadorkou soutěže je, že ji pojí dlouholeté kamarádství s MUDr. Monikou Kavkovou.

“Moniku dobře a dlouho znám, věřím jejímu estetickému cítění a schopnosti jemně vyzdvihnout individuální krásu tváře, a proto vím, že 3 výherkyně které cenu získají, budou při proměně v těch nejlepších rukách.” 

Filip Vaněk

Když se řekne jméno Filip Vaněk, většina si jej spojí s jedinečností, stylem a neopakovatelnou kreativitou. 

Jako jeden z nejvyhledávanějších stylistů je Filip známý svým neomylným citem pro módu, pro krásu. Je to právě on, který dává tu pomyslnou třešničku na dortu ženám i mužům tím, že dotváří jejich dokonalost.


Pravidla soutěže na Instagramu BE ELITE CLINIC 

O co soutěžíme? 

O tři proměny za 100.000 Kč. 

Kdy soutěž probíhá? 

Soutěž probíhá v termínu od 8.7.2018 do31.7.2018. 

Jak se můžete zúčastnit?

Podmínkou je sledování oficiálního instagramového profilu, facebooku i webových stránek beeliteclinic.

Splnit požadavky soutěže specifikované v příspěvku u soutěže


Kompletní pravidla soutěže čtěte níže: 

Účelem tohoto dokumentu je úplná a jasná úprava pravidel soutěže „VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ. VYHRAJTE 3X PROMĚNU ZA 100.000 Kč“ (dále jen „soutěž“) na území České republiky. Zkrácené znění pravidel na propagačních materiálech určených spotřebitelům je třeba vykládat v souladu s tímto dokumentem. Tato pravidla mohou být pozměněna pouze formou písemných dodatků k tomuto dokumentu. 

I. Pořadatelem soutěže je Be Elite Clinic, Jindřišská 939/20, 110 00 Praha 1, IČ: 05805627, DIČ: CZ05805627 

(dále jen „pořadatel“ či „pořadatel soutěže“) 

II. Termín a místo konání soutěže 

Soutěž probíhá v termínu od 8.7.2018 do 31.7.2018 na Instagramu/Facebooku/Webových stránkách. 

(dále jen „doba konání soutěže“). 

III. Soutěžící 

Soutěžícím se může stát pouze fyzická osoba užívající Instagram (dále jen „soutěžící“, „účastník“ nebo „účastník soutěže). Ze soutěže jsou vyloučení organizátoři soutěže. Osoby nesplňující podmínky účasti v soutěži nebo jednající v rozporu s pravidly soutěže nebudou do soutěže zařazeny. I pokud taková osoba splní některé podmínky pro získání výhry, např. v důsledku nepravdivých informací, které poskytla, nestává se výhercem a nemá nárok na výhru. Výhra v takovém případě propadá pořadateli soutěže, který je oprávněn ji udělit dalšímu výherci v pořadí, popř. ji užít k jiným marketingovým účelům. Účastník soutěže bude vyloučen v případě, že pořadatel zjistí nebo bude mít oprávněné podezření na spáchání podvodného nebo nekalého jednání ze strany některého z účastníků či jiné osoby, která dopomohla danému účastníkovi k získání výhry. 

IV. Výhra v soutěži, předání výhry 

Budou náhodně vybráni tři soutěžící, kteří splní dané požadavky soutěže. Ti vyhrají proměnu v hodnotě 100.000 Kč. Výběr výherců proběhne v 31.7.2018. Výherce soutěže bude informován na Instagramu/Facebooku/Webových stránkách a vyzván k zaslání adresy v soukromé zprávě. 

V. Zpracování osobních údajů a osobnostní práva 

Soutěžící bere na vědomí zařazení všech svých osobních údajů poskytnutých v rámci soutěže (dále jen „údaje“) do databáze pořadatele a sponzorů soutěže výhradně za účelem vyhodnocení soutěže a předání výher. O průběhu předání výhry může být organizátorem pořízen obrazový záznam, včetně fotografie účastníka soutěže, který je organizátor oprávněn použít pro své marketingové účely. Účastníci soutěže výslovně souhlasí s tím, že pořadatel soutěže je oprávněn užít v souladu s § 12 zákona č. 40/1964 Sb., v platném znění, občanského zákoníku, bezplatně jimi uvedené jméno, příjmení, fotografii a instagramový komentář v médiích (včetně internetu, facebooku a dalších sociálních sítích), propagačních a reklamních materiálech pořadatele a sponzorů v souvislosti s touto soutěží a jím poskytovaných služeb. Soutěžící souhlasí s uveřejněním příspěvků a fotek na instagramovém profilu, webu či dalších sociálních sítích Pořadatele a sponzorů. 

Poskytnutí výše uvedených osobních údajů je podmínkou účasti v soutěži. 

VI. Závěrečná ustanovení 

Účastí v soutěži vyjadřuje účastník souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat. Tato propagační akce (soutěž) není žádným způsobem sponzorována, doporučována, spravována ani jinak spojena se společností Instagram. Účastník soutěže je srozuměn s tím, že poskytuje informace pořadateli soutěže, nikoliv elektronické sociální síti Instagram, resp. společnostem tyto sítě vlastnící a provozující. Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za jakákoli rizika a závazky související s užíváním výher. Nebezpečí škody na výhře přechází na výherce okamžikem předání výhry výherci. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Vymáhání účasti v soutěži či výher právní cestou není možné. Pořadatel soutěže neručí za jakékoliv technické problémy v souvislosti s účastí v akci (především funkčnost sítě, doručení e-mailu a instagramového komentáře). Pořadatel si vyhrazuje právo ze závažných důvodů soutěž zkrátit, přerušit nebo zrušit či změnit její pravidla. Pořadatel si rovněž vyhrazuje právo výměny výher za výhry, které jsou odpovídající náhradou. V případě, že dojde ke změnám v podmínkách a pravidlech soutěže, bude toto učiněno písemně ve formě dodatku a zveřejněno na místě původních pravidel. Účinnost této změny nastává okamžikem zveřejnění dle předchozí věty. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo konečného posouzení splnění či nesplnění podmínek stanovených pro získání výher v soutěži. Pořadatel tímto nepřebírá vůči účastníkům soutěže žádné jiné závazky a tito nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany pořadatele než uvedená v těchto pravidlech. Tato pravidla a právní vztahy vznikající mezi pořadatelem a soutěžícími, jakož i související právní vztahy, se řídí právním řádem České republiky. 


V Praze dne, 1. 6. 2018


Obecná pravidla soutěží na Facebookové stránce Be Elite Clinic

I. Obecná ustanovení 

1. Účastníkem soutěže se stává každý účastník, který akceptuje pravidla soutěže a splní její podmínky.

2. Organizátorem soutěže je Be Elite Clinic, Jindřišská 939/20, 110 00 Praha 1, IČ: 05805627, DIČ: CZ05805627 (dále jen „organizátor“). 

3. Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba s doručovací adresou na území České republiky. Z účasti v soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci organizátora a osoby jim blízké. 

4. Organizátor nemusí uchovávat dotazy účastníků a nemá povinnost na dotazy odpovídat. 

5. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla. 

6. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo ve sporných případech rozhodnout s konečnou platností dle vlastního uvážení. 

7. Vstupem do soutěže se všichni účastníci zavazují dodržovat i její pravidla. 

8. Soutěže nejsou žádným způsobem provozovány, sponzorovány nebo spojeny se společností Facebook a tato společnost za jejich průběh nijak neodpovídá. Informace poskytnuté v rámci soutěží nebudou této společnosti nijak zpřístupněny. Všechny dotazy, komentáře nebo stížnosti ohledně soutěží musí být adresovány organizátorovi, nikoliv Facebooku. 

II. Osobnostní práva a ochrana osobních údajů 

1. Účastník soutěže poskytuje vložením komentáře jako odpovědi na soutěžní otázku organizátorovi výslovný souhlas s tím, aby organizátor soutěže zpracoval jím poskytnuté osobní údaje (jméno, příjmení, facebookové jméno a případně doručovací adresa a fotografie) ve své marketingové databázi a databázích všech zpracovatelů této databáze za účelem nabízení obchodu a služeb. 

V souladu s čl. 12 GDPR správce informuje účastníka soutěže o jeho právu na přístup k osobním údajům a k následujícím informacím: 

* účelu zpracování, 

* kategorii dotčených osobních údajů, 

* příjemci nebo kategorie příjemců, kterým osobní údaje byly nebo budou zpřístupněny, 

* plánované době, po kterou budou osobní údaje uloženy, 

* veškeré dostupné informace o zdroji osobních údajů, 

* pokud nejsou získány od subjektu údajů, skutečnosti, zda dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování. 

Dále správce informuje o právu účastníka na přenositelnost poskytnutých osobních údajů. To spočívá v povinnosti správce předat nositeli údajů všechny o něm zpracovávané informace ve strukturovaném, běžně používaném, strojově čitelném formátu. Uplatněním tohoto práva získáte větší kontrolu nad svými osobními údaji a máte rovněž možnost je v takto získané podobě předat jinému správci. 

Pokud účastník zjistí nebo se bude domnívat, že správce nebo zpracovatel provádí zpracování osobních údajů, které je v rozporu s ochranou jeho soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li jeho osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, je možné: 

* Požádat správce o vysvětlení. 

* Požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo vymazání osobních údajů. 

* Bude-li Vaše žádost shledána oprávněnou, správce odstraní neprodleně závadný stav. 

* Nevyhoví-li správce žádosti subjektu údajů, má subjekt údajů právo obrátit se přímo na dozorový úřad, kterým je Úřad na ochranu osobních údajů. 

* Máte právo obrátit se se svým podnětem na dozorový úřad přímo bez učinění předchozích kroků, 

* Dále máte právo žádat výmaz nebo omezení zpracování Vašich osobních údajů. Správce Vaší žádosti neprodleně vyhoví, pokud již osobní údaje nebudou potřeba pro účel, pro který byly získány, případně pokud nastane jiný z oprávněných důvodů. Správce však žádosti nevyhoví, pokud není důvodná (zejména pokud neuplynuly skartační lhůty dle platných právních předpisů); tuto skutečnost Vám sdělí společně důvody dalšího zpracování. 

Správce má právo za poskytnutí informace požadovat přiměřenou úhradu nepřevyšující náklady nezbytné na poskytnutí informace. 

III. Mechanismus soutěže 

1. Soutěž bude probíhat vždy v období uvedeném v oznámení příslušné soutěže. 

2. Ze všech odpovědí, které byly účastníky vloženy jako komentáře v příslušném období, vylosuje organizátor výherce. Počet výherců bude určen vždy v oznámení příslušné soutěže. 

IV. Výhry a jejich předání 

1. Výhry v soutěži a jejich počet bude určen vždy v oznámení o příslušné soutěži. 

2. Každý výherce bude informován o výhře na facebookových stránkách Be Elite Clinic. 

3. Výhry budou výhercům předány buď v sídle organizátora nebo budou zaslány poštou na výhercem uvedenou poštovní adresu v České republice. Při vrácení zásilky, proběhne jeden další pokus o doručení. 

4. Výhry nejsou soudně vymahatelné. Výhry jsou vždy uvedeny netto, po případném odvodu srážkové daně. 

V. Zveřejnění pravidel 

Tato obecná, pro soutěže závazná pravidla budou zveřejněna po celou dobu trvání soutěže v poznámce facebookové stránky Beeliteclinic.cz na adrese www.beeliteclinic.cz

 

Pořadatelem této soutěže je @beeliteclinic. Sponzory soutěže jsou Colbert MD, Aesthe-Med s.r.o., Aptos, s.r.o, Ipsen Pharma o.s., kadeřnictví Spell.

 

V Praze dne, 1. 6. 2018


 

Více...

Kongres Kolkhida 2018 - Tbilisi

MUDr. Monika Kavková byla pozvána jako jedna z mnoha mezinárodních přednášejících a zároveň jako předsedající sekce niťových liftingů, celé dopoledne s dr.Konstantin Sulamanidze spolumoderovala

 

Více...

Mezinárodní kongres Kolkhida 2018 - Tbilis

I ve dnech volna stále pracujeme, přednášíme a studujeme!  MUDr. Monika Kavková letí na mezinárodní kongres Kolkhida 2018 do Tbilisi, kde bude přednášet o svých technikách a kombinacích niťového liftingu Aptos s aplikací kyseliny hyaluronové Stylage!

Více...

Mezinárodní kongres Kolkhida 2018 - Tbilisi

Setkání s drahým přítelem a kolegou Murat Tsintsadze a velkým guru niťových liftingů a Aptos vynálezcem prof. Marlen Sulamanidze, prezidentem kongresu.

Více...

Stylista Filip Vaněk v Be Elite Clinic

Stylista Filip Vaněk v rukou MUDr. Moniky Kavkové v Be Elite Clinic!

Více...

Krásné a přirozeně vypadající rty v Be Elite Clinic

Pro krásné a přirozeně vypadající rty se chodí do Be Elite Clinic - MUDr. Monika Kavková k MUDr. Monika Kavková!

Více...

Srovnání nosu výplní kyselinou hyaluronovou

I s nosem nerovným nebo po nepovedené operaci si v Be Elite Clinic - MUDr. Monika Kavková umime poradit! Srovnání nosu výplní kyselinou hyaluronovou je rychlé, efektivní a maximálně účinné

Více...

Kurz niťového liftingu Aptos pro pokročilé

Včera se v Be Elite Clinic konal další kurz niťového liftingu Aptos pro pokročilé pod vedením MUDr. Moniky Kavkové.

Více...

5. Kongres estetické a laserové medicíny

V pátek se MUDr. Monika Kavková zúčastnila 5. Kongresu estetické a laserové medicíny v Praze.

Více...

Přednáška MUDr. Moniky Kavkové v Perfect Clinic

V sobotu 26.5.2018 přednášela MUDr. Monika Kavková na II. kurzu estetické chirurgie a korektivní dermatologie, který se konal v Praze v prostorách Perfect Clinic. 

Více...

NOVÉ ŘASY V BE ELITE CLINIC ZA 50%!

Krásné dlouhé 3D nebo Singl řasy nyní s 50% slevou!

Objednávat se můžete na našich sociálních sítích nebo na recepci Be Elite Clinic - MUDr. Monika Kavková!

Více...