BE ELITE Clinic

AKTUALITY

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | 23.1.2020 ROZHOVOR PRO VOGUE

Věřím tomu, že ta specifičnost je v zážitku. V zážitku péče, pozornosti a pocitu jedinečnosti. U nás je krása dialog – tato věta totiž není pouze naším mottem, ale skutečností.

Přečíst více

SOUTĚŽ O LIPOSUKCI

* ZAŠLI FOTKU A VYHRAJ liposukci v hodnotě 49 900 KČ!* Máte jedinečnou šanci zapojit se do celostátní soutěže o liposukci nové generace na naší klinice v hodnotě 49 900 KČ! Podmínky soutěže: 1. Sleduj náš INSTAGRAM profil @beeliteclinic 2. Označ do komentáře alespoň dvě další osoby 3. Zašli fotku své postavy na email: soutez@beeliteclinic.cz a napiš nám, co bys na sobě chtěl/a změnit. Vylosování vítěze proběhne v neděli 13.10.2019 ve 21:00 hod. Zákrok (operace) bude probíhat 21.10.2019.

Přečíst více

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | 4.10.2019

Píšu vám z letadla, během svého nočního letu na kongres. Přiznám se, že přemýšlím o tom, co bych já sama po létě nejvíc potřebovala a co si po návratu udělám. A to se týká i vás, moje milé dámy...

Přečíst více

Jsem na Krétě. S maminkou.

Dýchá na nás síla historie. Odevšad. Ani čas ji neumlčel. Jak dávno to je, kdy vlastnictví právě tady ve starověkém Řecku znamenalo málo a charakter a vědomosti moc.

Přečíst více

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | 25.7.2019

I estetická medicína má svou sezónnost. Ti, kteří už tyto služby využívají, vědí, že různá ošetření mají svůj nejlepší "timing". Jak to myslím?

Přečíst více

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | 3.7.2019

Tím jak se vyvíjí estetická medicína, zvyšuje se kvalita zákroků, jejich přirozenější výsledky a dlouhodobost efektu.Pokud sledujete naše sociální sítě, určitě víte, že mimo jiné jsem specialistou na niťové liftingy....

Přečíst více

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | 27.5.2019

Přichází období, na které se všichni těšíme, sluníčko, teplo, dovolené, dlouhé večery. Avšak letní období dává naší pleti zabrat. Suchý vzduch, opalování, voda z bazénů ... Jak připravit svou pleť na toto období?

Přečíst více

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | 17.4.2019

VYHRAJ PRO SVOU MAMINKU DRUHOU MLADOST Celková proměna v hodnote 100 000 KČ Zapojte svoji maminku do jedinečné soutěže o proměnu na naší klinice pod vedením uznávané odbornice na estetickou medicínu MUDR. MONIKY KAVKOVÉ.

Přečíst více

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | 17.2.2019

Niťový lifting, moje srdcová záležitost... Když jsem před asi 12 lety začínala s niťovým liftingem, byla jsem mezi prvními v Evropě, koho tato anti-aging metoda oslovila. Léta denodenní praxe vychytala chyby a výhody, pozitiva i negativa, úskalí a limity.

Přečíst více

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | 17.1.2019

Všechno nejlepší do nového roku dámy! Můj první deník tohoto roku bude patřit právě vám a tématučím dál víc diskutovanému: Estetická gynekologie - ptáte se mě, mluvíte se mnou o všem, co vás na tomto tématu zajímá - jak to funguje? Potřebuji to? Bolí to? Pro koho je vhodné?...

Přečíst více

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | 18.12.2018

Ani jsem nečekala, že výsledky proměn našich vítězek letní soutěže MÁMA NEBO SÉGRA budou mít takový ohlas. Byl to pro náš pilotní projekt, ve kterém jsme chtěli navrátit "mládí a krásu" těm, které si to zaslouží nejvíc - maminkám.

Přečíst více

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | 6.12.2018

Milí moji, připravili jsme si pro vás malý Mikulášský dárek. Od dnešního dne se s Vámi budu na tomto místě osobně setkávat. Chci vám toho tolik říct… Ne vždy mám totiž možnost mluvit s vámi o všem a tak cítím potřebu zaplnit "to" nevyřčené.

Přečíst více

3. výherkyně Velké letní soutěže - Angelika Šunderjuková

Představujeme Vám třetí a poslední výherkyni naší Velké letní soutěže s Be Elite Clinic - MUDr. Monika Kavková - Angeliku Šunderjukovou! Už brzy se můžete těšit na sledování proměn všech tří šťastných výherkyň. Sledujte nás!

Přečíst více

2. výherkyně Velké letní soutěže - Petra Šebková

Představujeme Vám druhou výherkyni Velké letní soutěze - Petru Šebkovou! Paní Šebková má za sebou konzultaci a naplánovaný postup ošetření. Sledujte její proměnu v Be Elite Clinic - MUDr. Monika Kavková pod kouzelnýma rukama MUDr. Monika Kavková!

Přečíst více

1. výherkyně Velké letní soutěže - Zuzana Bunešová

Je naší milou povinností představit Vám první výherkyni Velké letní soutěže - Zuzanu Bunešovou! Sledujte krok po kroku její proměnu, kterou Vám budeme postupně ukazovat...

Přečíst více

REVOLUČNÍ ENZYMOVÁ TERAPIE, PRVNÍ A JEDINÁ SVÉHO DRUHU NA SVĚTĚ - NYNÍ V BE ELITE CLINIC!

Chcete se zbavit přebytečného tuku, který neodstraníte ani cvičením? Vadí Vám podbradek? Potřebujete pomoci redukovat celulitidu? Toužíte po zpevnění povolené kůže například pod očima, na krku, na pažích, nad koleny či kdekoli jinde? Trápí vás jizvy a hyperpigmentace?

Přečíst více

Výherkyně soutěže o velkou letní proměnu za 100.000Kč!

Moc Vám všem děkujeme za obrovskou účast v naší velké letní soutěži. Poslali jste nám spoustu krásných fotek a příběhů, prostřednictvím kterých jste Vašim nejbližším vyznávali lásku. Pečlivě jsme všechny pročítali, smáli se i dojímali a poté jsme s Filipem Vaňkem vybrali tyto tři výherkyně...

Přečíst více

Be Elite Clinic spolu s ambasadory Veronikou Freimanovou a Filipem Vaňkem vyhlašují velkou soutěž o proměnu za 100.000Kč!

Vyhrajte mamince, babičče či kamarádce zpět mládí ve velké soutěži o celkové omlazení v hodnotě 100 000 Kč! Výherkyně omládne minimálně o 10 let díky liftingu obličeje nitěmi @aptos, remodelingu kyselinou hyaluronovou Stylage, eliminací vrásek botulotoxinem Dysport a kosmetikou hvězd @colbert_md_central_europe. Dokonalou proměnu podtrhne permanentní make-up, 3 D prodloužení řas, péče kadeřníků salonu SPELL a vše dovrší styling HVĚZDNÉHO STYLISTY FILIPA VAŇKA!

Přečíst více

Kongres Kolkhida 2018 - Tbilisi

MUDr. Monika Kavková byla pozvána jako jedna z mnoha mezinárodních přednášejících a zároveň jako předsedající sekce niťových liftingů, celé dopoledne s dr.Konstantin Sulamanidze spolumoderovala

Přečíst více

Mezinárodní kongres Kolkhida 2018 - Tbilis

I ve dnech volna stále pracujeme, přednášíme a studujeme! MUDr. Monika Kavková letí na mezinárodní kongres Kolkhida 2018 do Tbilisi, kde bude přednášet o svých technikách a kombinacích niťového liftingu Aptos s aplikací kyseliny hyaluronové Stylage!

Přečíst více