BE ELITE Clinic

AKTUALITY

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | NOVOROČNÍ INSPIRACE

Začátkem nového roku si vždy dáváme klasická předsevzetí. Máme chuť věci měnit, pracovat nejen na svých snech a plánech, ale udělat i něco pro sebe. Co si přejete nejvíc vy? Více cvičit, stravovat se zdravě, mít hezčí pleť nebo méně vrásek? Následující řádky by vás mohly inspirovat k tomu, jak využít nejnovější beauty trendy, technologie a ošetření, aby se všechny vaše plány do puntíku naplnily.

Přečíst více

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | DOKONALÁ PLEŤ S PLEŤOVÝMI TERAPIEMI | 5.12.2020

Věřím tomu, že stejně jako Haute Couture šaty musejí být odrazem té nejvyšší kvality ve všech ohledech – dokonalým střihem, ručním zpracováním, barvou, důrazem na detail a luxusním materiálem, ruku v ruce s krásnými proporcemi a harmonií tváře musí jít logicky i perfektní kvalita pleti. Pokud jeden z faktorů chybí, výsledek není dokonalý a také není uvěřitelný.

Přečíst více

BE ELITE CLINIC BEAUTY TIPS x COVID RULES | 6.10.2020

Opakování je matka moudrosti, proto pro Vás shrneme základní pravidla v prevenci proti COVID-19, která již důvěrně znáte a pokusíme se Vám nabídnout řešení, jak zmírnit nepříznivé účinky těchto nutných opatření.

Přečíst více

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | 13.9.2020

Minulý týden jsem trávila na lodi se svým manželem, obklopena všudypřítomným mořem.​ Mořem, které v sobě skrývá nespoutanost, sílu, energii, umí být klidné i bouřlivé, předvídatelné, ale i nevyzpytatelné .... přesně takové, jak umí být člověk i život samotný.

Přečíst více

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | 2.7.2020

Aplikace botulotoxinu je statisticky nejpopulárnějším, nejčastějším a nejvyhledávanějším estetickým a anti-aging ošetřením na světě!

Přečíst více

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | 21.5.2020

Trend sociálních sítí nebo hledání nereálného? V estetické medicíně se denně setkáváme se selfie fotkami vylepšenými filtry. Jejich majitelky od nás estetických lékařů požadují perfekcionismus, změnu, vylepšení, omlazení. Zpravidla chtějí vypadat jako někdo….

Přečíst více

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | 27.3.2020

Vše, co se kdy pokazilo, mělo v mém životě nějaký význam : nakonec mě dovedlo k něčemu lepšímu. Každý člověk, který z mého života odešel, byl nahrazen někým hodnotnějším. Takže teď už vím, že když se něco nepovede, je to jen proto, že mě čeká něco mnohem lepšího ...

Přečíst více

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | 26.2.2020

JARNÍ BEAUTY DETOX Každý rok je to stejné, jakmile máme vidinu teplejších a slunečnejších dní, začínáme přemýšlet, jak dostat sebe i své tělo do formy. Proto jsme celý tým Be Elite Clinic sedli za jeden stůl a vybrali to nejlepší pro váš jarní detox krásy.

Přečíst více

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | 23.1.2020 ROZHOVOR PRO VOGUE

Věřím tomu, že ta specifičnost je v zážitku. V zážitku péče, pozornosti a pocitu jedinečnosti. U nás je krása dialog – tato věta totiž není pouze naším mottem, ale skutečností.

Přečíst více

SOUTĚŽ O LIPOSUKCI

* ZAŠLI FOTKU A VYHRAJ liposukci v hodnotě 49 900 KČ!* Máte jedinečnou šanci zapojit se do celostátní soutěže o liposukci nové generace na naší klinice v hodnotě 49 900 KČ! Podmínky soutěže: 1. Sleduj náš INSTAGRAM profil @beeliteclinic 2. Označ do komentáře alespoň dvě další osoby 3. Zašli fotku své postavy na email: soutez@beeliteclinic.cz a napiš nám, co bys na sobě chtěl/a změnit. Vylosování vítěze proběhne v neděli 13.10.2019 ve 21:00 hod. Zákrok (operace) bude probíhat 21.10.2019.

Přečíst více

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | 4.10.2019

Píšu vám z letadla, během svého nočního letu na kongres. Přiznám se, že přemýšlím o tom, co bych já sama po létě nejvíc potřebovala a co si po návratu udělám. A to se týká i vás, moje milé dámy...

Přečíst více

Jsem na Krétě. S maminkou.

Dýchá na nás síla historie. Odevšad. Ani čas ji neumlčel. Jak dávno to je, kdy vlastnictví právě tady ve starověkém Řecku znamenalo málo a charakter a vědomosti moc.

Přečíst více

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | 25.7.2019

I estetická medicína má svou sezónnost. Ti, kteří už tyto služby využívají, vědí, že různá ošetření mají svůj nejlepší "timing". Jak to myslím?

Přečíst více

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | 3.7.2019

Tím jak se vyvíjí estetická medicína, zvyšuje se kvalita zákroků, jejich přirozenější výsledky a dlouhodobost efektu.Pokud sledujete naše sociální sítě, určitě víte, že mimo jiné jsem specialistou na niťové liftingy....

Přečíst více

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | 27.5.2019

Přichází období, na které se všichni těšíme, sluníčko, teplo, dovolené, dlouhé večery. Avšak letní období dává naší pleti zabrat. Suchý vzduch, opalování, voda z bazénů ... Jak připravit svou pleť na toto období?

Přečíst více

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | 17.4.2019

VYHRAJ PRO SVOU MAMINKU DRUHOU MLADOST Celková proměna v hodnote 100 000 KČ Zapojte svoji maminku do jedinečné soutěže o proměnu na naší klinice pod vedením uznávané odbornice na estetickou medicínu MUDR. MONIKY KAVKOVÉ.

Přečíst více

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | 17.2.2019

Niťový lifting, moje srdcová záležitost... Když jsem před asi 12 lety začínala s niťovým liftingem, byla jsem mezi prvními v Evropě, koho tato anti-aging metoda oslovila. Léta denodenní praxe vychytala chyby a výhody, pozitiva i negativa, úskalí a limity.

Přečíst více

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | 17.1.2019

Všechno nejlepší do nového roku dámy! Můj první deník tohoto roku bude patřit právě vám a tématučím dál víc diskutovanému: Estetická gynekologie - ptáte se mě, mluvíte se mnou o všem, co vás na tomto tématu zajímá - jak to funguje? Potřebuji to? Bolí to? Pro koho je vhodné?...

Přečíst více

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | 18.12.2018

Ani jsem nečekala, že výsledky proměn našich vítězek letní soutěže MÁMA NEBO SÉGRA budou mít takový ohlas. Byl to pro náš pilotní projekt, ve kterém jsme chtěli navrátit "mládí a krásu" těm, které si to zaslouží nejvíc - maminkám.

Přečíst více

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | 6.12.2018

Milí moji, připravili jsme si pro vás malý Mikulášský dárek. Od dnešního dne se s Vámi budu na tomto místě osobně setkávat. Chci vám toho tolik říct… Ne vždy mám totiž možnost mluvit s vámi o všem a tak cítím potřebu zaplnit "to" nevyřčené.

Přečíst více