BE ELITE Clinic

AKTUALITY

Dubnová nabídka - 40% sleva na exkluzivní ošetření Colbert MD Synergy Treatment

Využijte dubnovou nabídku 40% slevy na exkluzivní ošetření hollywoodskou kosmetikou Colbert MD Europe - Colbert MD Synergy Treatment v Be Elite Clinic - MUDr. Monika Kavková!?

Objednat se můžete zde na našem Facebooku nebo na recepci Be Elite Clinic - MUDr. Monika Kavková!

Více...

Unikátní 3.generace liftingových nití Aptos

Dostalo se nám velké cti být součástí úzce vybrané skupiny lékařů z celého světa, kteří byli obdarováni fantastickou a unikátní 3.generací liftingových nití Aptos ještě před jejich uvedením na trh.
Právě nyní Aptos představil tuto jedinečnou technologii světu na kongresu AMWC 2018 v Monaku.
S úctou MUDr. Monika Kavková

 

 

Více...

Řešení inkontinence a omlazení intimních partií v Be Elite Clinic - MUDr. Monika Kavková!

Využijte velmi citlivé a efektivní ošetření intimních partií v Be Elite Clinic. Neinvazivní laserové ošetření, které vyřeší problémy s inkontinencí a díky kterému získají Vaše intimní partie pevnost a znatelné omlazení, Vám dodá zpět sebevědomí a jistotu v běžném životě.

Objednat se můžete přes naše sociální sítě nebo přímo na recepci Be Elite Clinic.

Více...

Jarní akce Be Elite Clinic - Sleva 20% na permanentní make-up

Využijte 20% slevu na permanentní make-up. 

Přivítejte jaro s dokonalým make-upem v Be Elite Clinic - MUDr. Monika Kavková.

Objednávat se můžete na našich sociálních sítích nebo na recepci Be Elite Clinic.

Více...

Březnová akce Elite Synergy se slevou 40%!

Elite Synergy je 4fázové ošetření pro dokonalé vyživení pleti. 

1. Fáze - Čištění pleti
2. Fáze - Oxygenoterapie s peelingem
3. Fáze - Radiofrekvence
4. Fáze - Zapracovávání výživového séra pomocí ultrazvuku

Objenat se můžete na recepci Be Elite Clinic nebo na našich sociálních sítích.

AKCE PLATÍ DO KONCE BŘEZNA!

Více...

Hollywoodská krása exkluzivně v Be Elite Clinic

Je nám nesmírnou ctí, že Vám můžeme jako JEDINÁ klinika v České republice představit hollywoodskou bombu, jedinečnou a unikátní kosmetiku COLBERT MD.

Jedině v Be Elite Clinic - MUDr. Monika Kavková můžete získat a nechat se hýčkat touto dokonalou kosmetikou, kterou používají a milují hvězdy, jako Angelina Jolie, Jennifer Lawrence, Sienna Miller, Naomi Watts, Kristin Davis, Adriana Lima, Miranda Kerr, Candice Swanepoel, Karlie Kloss a mnoho dalších!

Více...

Kurz niťového liftingu Aptos

Dnes probíhal další z Úvodních kurzů niťového liftingu, který byl, jako vždy, plný upřímné radosti z práce, kterou milujeme a nabitý nezapomenutelnými zážitky! Děkujeme všem, kteří byli součástí dnešního úspěšného kurzu!

Těšíme se na další setkání!

Více...

Kongres niťových technik nejlepších liftujících nití Aptos

Mezinárodní kongres Aptos, kam byla MUDr. Kavková pozvána jako jediná česká přednášející, se nesl ve znamení sdílení znalostí a zkušeností, představování novinek, přátelských setkání, a upřímné radosti z nových spoluprácí. Již po několikáté byly nitě Aptos letos v Monaku oceněny jako nejlepší liftující nitě na světě a my jsme hrdí, že jsme se stali „vlajkovou lodí“ Aptosu u nás. Toužíte i Vy poznat kouzlo nití Aptos a dopřát svému obličeji tu nejexkluzivnější možnou péči? Pak nás neváhejte kontaktovat! Dopřejte si hvězdnou péči a nechejte svou pleť zazářit!

Více...

Klinika Be Elite Clinic

Letošní rok se pro MUDr. Moniku Kavkovou řadí mezi pracovně nejúspěšnější. Nejen, že otevřela jednu z nejlepších klinik v Praze Be Elite Clinic - MUDr. Monika Kavková, byla také pozvána na řadu mezinárodních i tuzemských kongresů a odborných meetingů. Včetně Čech, přednášela i v Londýně, kde představila své unikátní techniky, do Tbillisi - na mezinárodní kongres Kolkhida byla pozvána jako jedna ze sedmi přednášejících v All Stars of Aptos, kde přednesla a živě poté předvedla svou novinku - elitní zákrok pro lifting podbradku a krku, v Ženevě pak přednášela o svých kombinovaných zákrocích. MUDr. Monika Kavková je nejen skvělou lékařkou, ale i vyhledávánou lektorkou a přednášející. Přijďte nás navštívit a přesvědčte se sami!

Více...